Duo Fris had schitterende optredens al lopend van de ene stek naar de andere tijdens het Straatfeest te Leeuwarden. Super leuk en prachtige muziek.
Paddy O'Ryan
Famous Flower Event - OZ Export BV
Hallo Thijs,
Alles is zeker naar wens geweest! Daarom hierbij onze bijdrage voor jullie website:
Na een geslaagd event vorige jaar, hebben we ook dit jaar Duo Fris weer uitgenodigd voor ons Famous Flower Event. Ze speelden swingende muziek op gepaste toon en waren erg professioneel. Wij zijn erg tevreden over dit duo en zouden ze zeker aanraden!
Tevens kan je jullie foto in de bijlage vinden.
Mocht je nog meer informatie willen, hoor ik het graag!
Met vriendelijke groet,
Mitta van Weteringen | MARKETING OZ Export BV
60 jarig huwelijk van Anna en Lourens
Beste Thijs,
Wij en onze gasten hebben enorm genoten van het Duo Fris. Wij hebben alleen maar lovende woorden ontvangen. En zouden hen de volgende keer graag weer zien optreden!
Op 22 september 2018 hebben mijn echtgenote en ondergetekende hun 60 jarig huwelijk gevierd in het Landgoed Groenendaal in Heemstede. Via uw buro is daarbij opgetreden Duo Fris tussen 13:00 en 16:00.
Daarom nu een bedankje richting Duo Fris. Zij hebben het voortreffelijk gedaan. Toen op 22-09 en daarna hebben wij veel lovende woorden gekregen van de aanwezigen tijdens ons diner. Ook mijn echtgenote en ondergetekende hebben veel waardering voor de inbreng van het Duo Fris.
Graag zien wij dat u onze waardering overbrengt naar het Duo Fris. Hun muziek heeft iedereen gewaardeerd.
Met hun voortreffelijke inzet tijdens ons diner willen wij hen ook zeer bedanken.
Met vriendelijke groet,
An en Lou Molenaar
Huwelijk Michelle & Ruud Lavrijssen
Duo Fris heeft onze ceremonie op een mooie, vrolijke manier afgesloten . Ze zijn een olijk duo en zeer flexibel. Geeft een hele leuke eigen sfeer en was een gewaardeerde aanvulling op onze bruiloft toast! Op de achtergrond en tegelijkertijd prettig aanwezig. De gasten kwamen geregeld nog naar ons toe met de vraag "waar hebben jullie zo'n leuk bandje geregeld?" Leuk toch!
Groetjes,
Ruud & Michelle
Nogmaals hartelijk bedankt voor jullie optreden tijdens ons Famous Flower Event! Het evenement was een groot succes, mede dankzij jullie want we hebben veel complimenten gehad over de muziek.
We laten zeker wat achter op jullie website! Hiervoor zal Sylvia binnenkort wat schrijven.
Groet,
Mitta van Weteringen
Hi Thijs,
Het was leuke muziek en een zeer flexibel duo. Veel complimenten gekregen. De langwerpige zaal met kletsende en etende mensen maakte het niet makkelijk de juiste geluidssterkte te vinden maar dat kwam ook goed.
Golfclub Heelsum
Beste Thijs,
Wij hebben gistermiddag tijdens onze kerstborrel enorm genoten van de muzikale omlijsting van ons feestje. Hartelijk dank hiervoor en fijne feestdagen gewenst.
Met vriendelijke groet/Kind regards,
Anne-Marie Jansen
Wij willen jullie nogmaals bedanken en complimenteren met de muziek die jullie gisteren brachten. Zeker ook jullie mobiele intro-act heeft indruk gemaakt. Supergezellig om op die manier de stemming erin te brengen. Dat de akoestiek van de zaal niet geheel meewerkte was een beetje jammer maar voor ons heeft het geen afbreuk gedaan. De reacties van de gasten waren zonder uitzondering positief en als zelfs mijn moeder dat zegt, dan weet je het wel.
groet en tot ziens ooit,
Harry en Connie
Hoi Thijs,
Dick en ik hebben genoten van ons feestje, het weer, de plek, de mensen en niet te vergeten jullie muziek. Echt heel leuk en dat vonden ook ons gasten! Fijn dat jullie het zelf ook leuk en gezellig vonden. Jammer dat de rem er op moest vanwege de buren maar gezien de vele enthousiaste reacties, hebben de mensen zich zo ook prima vermaakt.
Verschillende mensen vroegen of we jullie soms van Terschelling kenden (daar komen we vaak). Had gekund want door jullie optreden - in combinatie met de plek - kregen ook wij al snel het Terschelling gevoel. En dat is een compliment!
Astrid Lans
Saxion Hogescholen
Dag Thijs, het is zeker goed verlopen! Het optreden van Fruitig & Fris viel erg in de smaak bij onze gasten. Ook na afloop hebben we nog veel reacties gehad dat de muziek zo leuk was.
Met vriendelijke groet, Elisabeth de Nooijer